خبــر برگزیده

شرکت های ترکمنستانی علاقمند به همکاری با شرکای ایرانی

97 شرکت ترکمنستانی جهت تجارت با شرکای ایرانی اعلام همکاری کرده که لیست آنها به شرح ذیل می باشد:

  18 مرداد 1401

آشنایی با ویژگی های اقتصادی استان ها و مناطق قزاقستان

سفارت جمهوری اسلامی ایران گزارش «ویژگی های اقتصادی استانها و مناطق قزاقستان» را جهت بهره برداری تجار و تولیدکنندگان تهیه نموده است.

  5 مرداد 1401

کسب عنوان واحدهای نمونه صنعت و معدن کشور توسط شرکتهای استانی

دریافت تندیس واحد نمونه صنعتی کشور، درخششی غرور آفرین بود

  13 تیر 1401

#واکسن_بزنیم_تا_زنده_بمانیم

واکسن بزنیم تا آینده رو تضمین کنیم

  16 آذر 1400
در میزگرد «محیط زیست، آلودگی صنعتی و یزد نوین» مطرح شد؛

تولید و ثروت بدون محیط‌زیست کارآیی ندارد/زندگی‌مان را خودمان سخت و دشوار کردیم

سختی زندگی به ویژه در کلان‌شهرها به دنبال دست‌ساخته‌های آلاینده محیط زیست و راهکارهای توسعه صنعتی توام با کاهش تهدیدات زیست محیطی در یزد نوین، از موضوعات مطرح شده در میزگرد تخصصی محیط زیست، آلودگی‌های صنعتی و یزد نوین با حضور رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان یزد بود.

  21 خرداد 1401

فراخوان انتخاب واحدهای نمونه صنعتی و معدنی سال 1401

آیین باشکوه بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن و تجلیل از واحدهای برجسته صنعتی و معدنی، پیشکسوتان و خادمان این عرصه در تیرماه 1401 برگزار خواهد شد.

  16 خرداد 1401
به میزبانی خانه صمت استان یزد برگزار شد؛

نشست هم اندیشی صنعتگران یزدی با روسای صندوق های پژوهش و نوآوری کشور

نشست هم اندیشی، تبادل نظر و آشنایی تعدادی از واحدهای صنعتی و روسای انجمن های تخصصی صنایع همگن مرتبط با روسای صندوق های پژوهش و نوآوری صنعت نانو و فناوری های پیشرفته، برق و انرژی و ماشین سازی برگزار شد.

  31 اردیبهشت 1401
با هدف بررسی تحقق شعار سال و رفع موانع تولید برگزار شد؛

دیدار نوروزی صنعتگران و مسئولان یزدی به همت خانه صنعت، معدن و تجارت استان یزد

نشست نوروزی هیئت مدیره و تشکل های تخصصی خانه صنعت، معدن و تجارت استان یزد با هدف هم اندیشی و همفکری روسای انجمن های تخصصی و صنعتگران با مسئولان ارشد اجرایی، حاکمیتی و نظارتی پیرامون تحقق شعار سال و ارتقا اقتصاد و معیشت مردم و طرح دغدغه ها و مشکلات تولیدکنندگان استان برگزار شد.

  26 فروردین 1401

نشست میز توسعه صادرات خوشه کنجدی برگزار شد

با هدف بررسی مسائل و مشکلات تولیدکنندگان فرآورده‌های کنجدی، جلسه میز استانی توسعه صادرات خوشه محصولات کنجدی به میزبانی خانه صنعت، معدن و تجارت استان یزد برگزار شد.

  23 فروردین 1401

برگزاری نشست بررسی صادرات استان یزدبه کشور سوریه

نشست بررسی صادرات استان یزدبه کشور سوریه با حضور سیدعلی اکبر کلانتر رئیس و تعدای از اعضای هیئت مدیره خانه صمت، نمایندگان تشکل های بخش خصوصی استان و تعدادی از تولیدکنندگان به میزبانی خانه صنعت، معدن و تجارت استان یزد برگزار شد.

  20 فروردین 1401

تقدیر از واحدهای نمونه صنعتی سال ۱۴۰۰ در آیین تجلیل از برگزیدگان صنعت و معدن یزد

عصر پنج شنبه، نوزدهم اسفندماه ماه، آیین تجلیل از برگزیدگان صنعت و معدن استان با حضور مقامات عالی رتبه کشور، مسئولان ارشد استان و بزرگان صنعت و معدن با رعایت اصول، پروتکل ها و مراقبت های بهداشتی برگزار می شود.

  19 اسفند 1400
گزارش برنامه تلویزیونی ساخت ایران_ یزد:

در آیین تجلیل از برگزیدگان صنعت و معدن یزد از برترین های سال 1400 یزد تقدیر شد

آیین تجلیل از برگزیدگان صنعت و معدن استان یزد با هدف تقدیر از واحدهای نمونه صنعتی و معدنی و پیشکسوتان استان در سال 1400 با حضور و سخنرانی مقامات عالی رتبه کشور، مسئولان ارشد استان و بزرگان صنعت و معدن یزد برگزار شد.

  21 اسفند 1400
با همت خانه صمت در ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان یزد ارائه شد؛

تحلیل و بررسی کارکردهای بخش صنعت استان در سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان یزد در ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان به ارائه و تشریح پروژه مطالعاتی و آماری این تشکل تخصصی بخش صنعت و معدن، با محوریت تحلیل و بررسی کارکردهای بخش صنعت استان در سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها پرداخت.

  18 اسفند 1400

درخشش تولیدکنندگان یزدی در نوزدهمین جشنواره تولید ملی افتخار ملی

در این رویداد ملی دو واحد تولیدی "مارینا پلاستیک یزد" و "کاشی امین میبد" از استان یزد موفق شدند به عنوان واحد منتخب با دریافت لوح و تندیس جشنواره مورد تقدیر قرار گیرند.

  9 اسفند 1400
در پی درخواست های مکرر صنایع و معادن یزد؛

مهلت خرید سهام شرکت شیرین سازی و انتقال آب دریای عمان تا بیستم اسفندماه تمدید شد

با حمایت استاندار یزد، مسئولین ارشد کشور و همت فعالین اقتصادی و تشکل های بخش خصوصی این فرصت فراهم گردیده است که پروژه شیرین سازی و انتقال سالیانه ۲۵۰ میلیون متر مکعب آب از دریای عمان به استان یزد به طور کامل توسط بخش خصوصی اجرایی گردد و در این راستا "شرکت تعاونی تامین نیاز انتقال آب تولید و کشاورزی ایساتیس" در شرف تاسیس می باشد.

  8 اسفند 1400
رئیس خانه صمت استان یزد:

رفع موانع و مشکلات تولید در گرو پیگیری و مطالبه گری از بخش دولتی است

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان یزد با حضور در نشست هیئت مدیره انجمن غذایی، دارویی، بهداشتی و آرایشی، اظهار داشت: باتوجه به جایگاه خانه صمت فرصت شایسته ای برای پیگیری و مطالبه گری مشکلات و موانع پیش روی تولید از بخش دولتی از طریق کارگروه های تخصصی چون کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید، شورای گفت و گو و ستاد اقتصاد مقاومتی فراهم آمده است.

  9 اسفند 1400
گران شدن حامل‌های انرژی آبی به آسیاب رقبای خارجی؛

شوک افزایش نرخ حامل‌های انرژی به صنایع/صنعت یزد تاب ضرر جدیدندارد

هنوز موضوع قطع شدن گاز صنایع یزد در دست پیگیری بود که افزایش ناگهانی نرخ حامل‌های انرژی، صاحبان صنایع را به شوکی جدید فرو برد و نگرانی‌های آنها را در سنگر تولید دوچندان کرد.

  27 بهمن 1400

بازدید رئیس خانه صمت یزد از یک واحد تولیدی موفق استان

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان یزد با حضور در مجموعه کاشی امین میبد، از این واحد تولیدی بازدید و در دیدار با مدیر عامل این مجموعه در خصوص موانع تولید و مشکلات صنایع کاشی و سرامیک استان یزد تبادل نظر کردند.

  23 بهمن 1400
کلانتر در دیدار با وزیر صمت تاکید کرد؛

عدم وجود بانک اطلاعات صحیح، خلاء راهبردی وزارت صمت در حل ریشه ای مشکلات

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان یزد در جریان دیدار با وزیر صمت و شرکت در نشست هم اندیشی با وی، با بیان اینکه عدم وجود بانک اطلاعات روزآمد، دقیق و صحیح، خلاء راهبردی وزارت صمت است، بر اهمیت حل ریشه ای مشکلات صنعت و معدن تاکید کرد.

  7 بهمن 1400

انتخابات هیئت مدیره انجمن فولاد، ذوب و ریخته گری استان یزد برگزار شد

در پی برگزاری مجمع عمومی انجمن فولاد، ذوب و ریخته گری استان یزد، اعضای هیئت مدیره این انجمن تازه تاسیس انتخاب شدند.

  22 دی 1400

نشست هم اندیشی نقش صنایع استان در توسعه انرژی های تجدید پذیر و بهره وری انرژی

نشست هم اندیشی با موضوع نقش صنایع استان یزد در توسعه انرژی های تجدید پذیر و بهره وری انرژی به میزبانی خانه صمت برگزاری شد.

  22 دی 1400

دومین نشست ستاد بزرگداشت روز صنعت و معدن برگزار شد

دومین نشست هماهنگی برگزاری مراسم بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن، برگزار و تصمیماتی پیرامون چگونگی برگزاری باشکوه مهمترین رویداد صنعتی و معدنی استان اتخاذ گردید.

  22 دی 1400
پس از تفویض اختیار از سوی سازمان صمت؛

اولین گواهی تحقیق و توسعه توسط خانه صنعت، معدن و تجارت استان یزد صادر شد

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان یزد از صدور اولین گواهی تحقیق و توسعه توسط این تشکل صنعتی و معدنی در پی امضای تفاهم نامه واگذاری صدور، تمدید، اصلاح و ابطال گواهی تحقیق و توسعه واحدهای تولیدی، تجاری و خدماتی یزد فی مابین سازمان صنعت، معدن و تجارت و خانه صمت استان خبر داد.

  19 دی 1400

نشست ستاد بزرگداشت روز صنعت و معدن برگزار شد

نشست هماهنگی برگزاری مراسم بزرگداشت روز ملی صنعت و معدن، برگزار و تصمیماتی پیرامون چگونگی برگزاری باشکوه مهمترین رویداد صنعتی و معدنی استان اتخاذ گردید.

  30 آذر 1400
استاندار یزد در نشست مشترک با کمیسیون بانوان خانه صنعت، معدن و تجارت یزد عنوان کرد؛

تشکیل کارگروه ویژه بررسی مسائل بانوان کارآفرین استان/ برخورد با ایجاد کنندگان چالش برای فعالیت بانوان کارآفرین

استاندار یزد از تشکیل کارگروه ویژه بررسی مسائل بانوان کارآفرین استان با محوریت کمیسیون بانوان خانه صمت خبرداد و تصریح کرد: تشکیل این کارگروه علاوه بر احصاء تمامی ظرفیت ها، فرصت ها، چالش ها و موانع فراروی حوزه کارآفرینی، امکان گشایش افق های جدید در این حوزه؛ در چارچوب ظرفیت ها و اختیارات موجود را، فراهم می کند.

  21 آذر 1400

برگزاری نشست هم اندیشی دبیرخانه کمیته تخصصی پایش و ارزیابی مصوبات ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی با کارگروه اقتصاد مقاومتی حراست کل اس

نشست هم اندیشی دبیرخانه کمیته پایش و ارزیابی مصوبات ستاد راهبری و مدیریت اقتصاد مقاومتی استان یزد با کارگروه اقتصاد مقاومتی حراست کل استان در محل دبیرخانه این کمیته واقع در خانه صمت یزد برگزار شد.

  14 آذر 1400
با حضور اعضای کمیسیون مشاورین،

نشست هیئت مدیره خانه صمت استان یزد برگزار شد

نشست هیئت مدیره خانه صنعت، معدن و تجارت استان یزد با سه دستور جلسه ارائه برنامه های دوره جدید و معرفی اعضاءکمیسیون مشاورین خانه صمت استان، بررسی اهم مسائل و مشکلات قابل طرح در سفر رئیس جمهور به استان و هم اندیشی پیرامون برگزاری نمایشگاه تخصصی زنجیره تامین صنعت و معدن استان یزد(SUCHEX) برگزار شد.

  22 آبان 1400

بررسی مشکلات واحدهای تولیدی در نشست هیئت مدیره انجمن شیمیایی و سلولزی

نشست هیئت مدیره انجمن شیمیایی و سلولزی خانه صنعت، معدن و تجارت استان یزد با حضور حداکثری اعضا و با دستور کار بررسی مسائل و مشکلات واحدهای تولیدی زیر مجموعه این انجمن و بررسی تفکیک انجمن شیمیایی و سلولزی به انجمن های تخصصی ذیل خود، برگزار شد.

  19 آبان 1400
استاندار یزد در نشست مشترک با اعضای هیئت مدیره خانه صمت عنوان کرد؛

خدمت به جامعه صنعتی، اقتصادی و تولیدی، مصداق عمل صالح است/ از هیچ تلاشی برای باز کردن گره های فعالین اقتصادی استان فروگذاری نمی کنیم

استاندار یزد در نشست با رئیس و اعضای هیئت مدیره خانه صنعت، معدن و تجارت استان یزد با بیان اینکه امروز خدمت به جامعه صنعتی، اقتصادی و تولیدی مصداق عمل صالح است، بیان کرد: خانه صنعت و معدن، قوه عاقله ی حوزه اقتصادی استان است، با این نگاه، خواستار گشایش فصل جدیدی از ارتباطات تعاملی میان مجموعه مدیریت ارشد استان و این تشکل صنعتی هستیم تا با همتی مضاعف، مسائل را پیگیری و حل کنیم.

  24 مهر 1400
به میزبانی خانه صمت استان یزد؛

چهل و ششمین جلسه ستاد استانی پیگیری اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی قوه قضائیه برگزار شد

دوازدهم مهرماه، ستاد استانی پیگیری اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه استان یزد به میزبانی خانه صنعت، معدن و تجارت و با حضور نمایندگان عالی رتبه قضایی و اجرایی استان در محل این تشکل فراگیر صنعتی و معدنی برگزار شد.

  14 مهر 1400
 
 
 
 
 
 
« 1 2 3 4 ... 5 19 » صفحه: