عناوین خبری
> گروه اخبار > اخبار و اطلاعیه ها > مشروح خبر _PRINTER_FRIENDLY


بازدید رئیس خانه صمت یزد به همراه گروه مشاورین این خانه از کارخانه کاشی کویر
نگارنده خبر: خانه صنعت و معدن
تاریخ ثبت:1397/2/25

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت یزد به همراه تعدادی از اعضا گروه مشاورین خانه و همچنین تعدادی از کارشناسان این تشکل صنعتی برای بررسی مشکلات کارخانه کاشی کویر یزد از این کارخانه بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی خانه صنعت، معدن و تجارت استان یزد، در این بازدید مهندس صابری مشاور ارشد مدیرعامل و مدیر امور مالی و حسابداری صنعتی شرکت کاشی کویر یزد در جلسه ای به معرفی این مجموعه و بیان مشکلات و ظرفیت های کارخانه پرداختند.

در ادامه مشاورین خانه صنعت، معدن و تجارت به بیان دیدگاه های خود و ارائه راهکارهایی برای رفع موانع و بهبود شرایط کارخانه پرداختند.

در این بازدید سید علی اکبر کلانتر با اشاره به سابقه دیرینه کاشی کویر در صنعت کاشی و سرامیک کشور گفت: این کارخانه یکی از باسابقه ترین ها در یزد و کشور است و زمانی یکی از براندهای تولید کاشی کشور بود، ودر حال حاضر نیز ظرفیت های بالایی در زمینه تولید انوع کاشی دیوار، کف و گرانیتی مرغوب و پیشرفت در زمینه تولید و صادرات دارد.

وی با اشاره به وجود سخت افزارهای قابل توجه در این کارخانه عنوان کرد: با رفع مشکلات نقدینگی، رفع نواقص و به روز رسانی این سخت افزارها می توان کیفیت و کمیت تولید کاشی در این کارخانه را به میزان قابل توجهی افزایش داد و بسیاری از مشکلات کارخانه را مرتفع کرد.

کلانتر از مدیران شرکت خواست تا در اسرع وقت نسبت به ارائه گزارشی از وضعیت مالی، توانمندیهای بالقوه، نیازها و مشکلات موجود شرکت با دستگاه های اجرایی و حاکمیتی نظیر امور مالیاتی، بانکها و کارگری و تامین اجتماعی و نظایر آن به همراه نظرات و پیشنهادات منطقی و عملی خود را به خانه صنعت اقدام نمایند تا نسبت به تدوین نقشه راه برون رفت از مشکلات فعلی و رونق دوباره توسط گروه مشاورین خانه صنعت و ارائه به مسئولین استان و کشور اقدام تا به یاری خداوند در نشست بعدی با کمک مدیران اقتصادی استان و همت و تلاش مدیران و صاحبان شرکت موانع از سر راه رونق دوباره این براند قدیمی استان برداشته شده از بیکاری چند صد نفر کارکنان آن پیشگیری شود.

گفتنی است در انتها رئیس خانه صمت و همراهان از خطوط تولید در دست تعمیر و بازسازی و همچنین بخش های فعال و در حال تولید کارخانه بازدید به عمل آوردند.تعداد مطالعه 104 مرتبه بوده است.


عناوين مرتبط
بازدید رئیس خانه صمت یزد به همراه گروه مشاورین این خانه از کارخانه کاشی کویر
اقدامات وزارت صنعت برای شرایط تحریم
برگزاری نشست مشترک خانه صمت یزد با صدا و سیما برای ساخت وله معرفی کارخانه های استان یزد
یزد صاحب 80 درصد واحدهای تولید لعاب کشور
سهم کسب و کارهای کوچک‌ از سبد صادراتی
طوفان بزرگ مشکلات اقتصادی در راه است؛ مسئولان، بخش خصوصی را برای مقابله با طوفان یاری کنند
رييس خانه صنعت،معدن و تجارت ايران: عدم ثبات وضعيت اقتصادي كشور مانع جدي سرمايه گذاري خارجي است
ضرورت کاهش قیمت تمام‌شده تولید
مقررات جدید برای چک برگشتی
کسب درآمد از فروش برق خورشیدی با شرکت دادمان یزد
  نظر بدهید:
* نام:  
* ایمیل:  
* متن:
محدودیت تایپ: حرف
* کد امنیتی:   <